| Balan_Claudiu_1997_pq12 a întrebat:

TPU, Sa dau la schimb un lumia 520 care arata foarte bine pe un iphone 4 de 32 gb codat Orange? Plus ca displayul nu e original si am inteles ca se cunoaste asta.A zis ca nu face nicio figura in rest.Nu m-ar deranja faptul ca e codat, ci displayul..sa nu faca mai tarziu vreo figura.Voi ce spuneti? Se merita? Ce poate avea un display care nu e original? Sa il schimb cat m.ar costa?

1 răspuns:
| Mihaelazet8 a răspuns:

Eu in locul tau as pastra Nokia, am colegi ce au iphone si sunt nemultumiti de el.