| arthur121 a întrebat:

Sall, ce comedii imi puteti spune? gen hangover, american pie, sa fie noi

Răspuns Câştigător
| Numero1 a răspuns:

Vezi ca e o comedie care se anunta sa fie multumitoare pe prima tv in seara asta la 20:30 si se numeste Cavalerul negru, poate-ti place.
http://tv.rol.ro/programe-tv/Prima_TV/47129/Cavalerul_negru.htm

Filme noi de comedie 2012:Parental Guidance,Here Comes the Boom,Astérix et Obélix: Au Service de Sa Majesté,Hope Springs, The Campaign, Think Like a Man, That's My Boy, S-a furat mireasa.

2 răspunsuri:
| serban045 a răspuns:

Project X e bestial

| Pain03 a răspuns:

Sex Drive, Old dogs(nu sunt chiar asa noi dar sunt minunate)