| PattyxPaty a întrebat:

Sall! Intrebare pentru cei care joaca IMVU :am intrat pe EARN CREDITS si acolo am ales "Promote Your Coupon Code" si mi s-a dat un cod din cifre si litere! Codul ala unde trebuie sa il bag? Multumesc anticipat!(FUNDA SI VOT)Pa wave

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Codul respectiv va trebui sa il dai unei persoane ce baga bani in IMVU, (Ce cumpara credite) iar daca valorea totala va depasi 50$, folosind codul tau, va beneficia de o anumita reducere, iar tu vei primi 5% din comanda lui.