| Danut3s20 a întrebat:

Sall scuze categoria dar nu stiu unde sa o pun! vreau sa bag de exemplu la un filmulet facut cu hipercam sa ii bag efecte si toate cele plz dau funda pentru cine ma ajuta bine!+vot normal!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa te ajut cu mare placere dar ceea ce spui tu este imposibil fara un anumit program! Acel program se numeste: Easy Edit Video!
Din pacat costa $24. 9!
Am unul mai slab pentru tine : http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=174!
Imi pare super rau!
O zi buna!