| AndraAlexaLove a întrebat:

Bunaaa!
Mi-am instalst de curand HiperCam, am facut un filmulet, dar nu stiu cum se salveaza in calculator(vreau sa il trimit cuiva)
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna andra,
Si eu folosesc HyperCam. De salvat ti-l salveaza instantaneu in momentul in care tu dai "stop" filmarii. Eu am Windows Vista si mi se salveaza automat in C:\Users\Home user\Documents
Daca ai XP cred ca ar trebui sa incerci la Documente poate e acolo. Daca nu il vezi da search si scrie "clip". O sa iti dea mai multe rezultate dintre care pe undeva pe acolo va fi si videoclipul tau.
Pa, pa