| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Sall TPU? Cine a intrat aseara in finala la romanii au talent?

Răspuns Câştigător
| BadLuckBryan a răspuns:

Pai...DInu VAlentin(omul de la spalatorie)-interpretand michael jackson; Valentin(barmanul)-facand un spectacol minunat si
Medea.(tipa care face gimnastica la bara)winking

9 răspunsuri:
| Gabitzzza a răspuns:

Medea, Valentin Dinu, Valentin Luca

| OnlyShit a răspuns:

Ala tutu happy

| TheWhiteLion a răspuns:

Dinu Valentin, Luca Valentin si Medea

| Beastboy a răspuns:

Sal pai barmanul, dansatoarea la bara si spalatorul ala care a cantat

| iustii21 a răspuns:

Dinu Valentin[Voce]
Luca Valentin[barmanul]
si Medea Madalina Felea[dansatoare la bara]happy

| Fαntαsy a răspuns:

- Dinu Vantin (cel care lucra la spalatorie si a cantat "Cat de frumoasa esti.")
- Valentin Luca big grin (barmanul care jongla cu sticle )
-Medea ( fata care dansa la bara facand gimnastica )

happy

| Laviiiiii a răspuns:

Ala cu minge, aia la bara si barmanubig grin

| CristineDelaruss a răspuns:

Dinu Valentin[solist], Luca Valentin[barman], Medea[dansatoare la bara]

| blondaa_2641 a răspuns:

Semifinala a 4-a s-a incheiat si avem acum tabloul general al finalei ce va avea loc pe 25 aprilie la Romanii au talent. Pana atunci ii puteti vota pe toti cei care lupta pentru premiul de 120.000 de euro. Cei care merg mai departe din ultima semifinala sunt: Valentin Dinu- angajatul de la spalatorie, cel cu o voce minunata!, Luca Valentin- Barmanul care aseara a facut jonglerii cu sticle si pahare spectaculoare si Medea Madalina Felea-gimnasta care isi doreste ca dansul la bara sa fie recunoscut ca disciplina la Jocurile Olimpice. Sper ca ti-am fost de ajutor :* Funda?batting eyelashes merci si eu pupp :*