| kittyKatAlawaysHappy a întrebat:

Dau FUNDITAA! Si voturi!

Am trecut printr-o perioada nasoala: am fost indragostita de un baiat caruia nu-i placea de mine si si-a si facut o prietena. Am realizat, ca de cateva zile nu mai simt mai nimic pentru el. Pur si simplu nu mai vad nimic special la el, acel ceva care m-a atras. Este in scoala noastra un baiat dragut, care pare a fi de treaba. Este cu 1 an mai mare ca mine si a inceput sa-mi placa. Adica mi se pare chiar de treaba. As dori si eu niste melodii care sa mi se potriveasca... dar in afara de 2 ochi caprui(iubesc melodia aia, iar acel baiat de care imi placea avea ochii caprui) ceva mai super, dar sa nu fie foarte triste. Poate niste melodii mai energice, cu versuri bune(romana sau engleza). Astept raspunsuri. Toate melodiile vor primi vot si funda la cele mai multe sau cele mai frumoase. Merci >multbig grin

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| dyav0litza a răspuns:

Este o manea care ti se potriveste ft bine...nicolae guta - tare bine

| DaDaDa a răspuns:

Dokid-Uita tot fundita?happy

Răspuns utilizator avertizat
| ilinka28 a răspuns:

Black, black heart

| kittyKatAlawaysHappy explică:

Nu-mi plac manelele:d deloooccchappy :dbatting eyelashes dar iti dau vot(dyav0litza) happy

| kittyKatAlawaysHappy explică:

Nu-mi plac manelele(dyav0litza) dar iti dau votwinking dar pls nu mai dati manelebig hug :*

Răspuns utilizator avertizat