| Mysecretlove a întrebat:

As vrea si eu niste melodii care sa se potriveasca cu povestea mea. Sunt indragostita de un baiat mai mare care nu ma place si sufar mult! Fundita:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti dau o melodie Gabrielle Aplin - Ghosts dar nu mai suferi, vor fi altii dupa care sa plangi, lasa, am trecut si eu prin asta, dar iti dau si o melodie mai vesela ca sa nu zici ca n-ai de unde sa iei Little Mix - Wings happy

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu ai de ce să suferi.Treci la următorul, că slavă Domnului, ai de unde.
Baftă.

| AndreeaaD a răspuns:

Nu crezi ca in loc sa asculti niste melodii triste care te vor intrista si mai tare ar trebui sa iti vezi de viata si sa treci peste?
In viata trebuie sa inveti sa te bucuri de lucrurile bune care ti se intampla si sa lupti atunci cand dai de greu.
Presupun ca esti o adolescenta.Ai impresia ca a venit sfarsitul lumii daca nu te place un baiat?
Ai toata viata inainte.Nu te astepta sa iti gasesti marea dragoste la 15 ani.De ce sa plangi pentru un baiat care nu te place? Nu ai sa-l faci sa te placa daca vei fi trista.Fii vesela, distreaza-te, vezi-ti de scoala, de prieteni, de familie.

| superdemi a răspuns:

La la land demi lovato in timp ce o asculti sa dai si vresurile in romana.