| NarcisTheBestForever a întrebat:

Pe mine ma cheama Narcis eu imi pot sarbatrii ziua si de Florii adica ziua mea este si de Florii?

Răspuns Câştigător
| andreiutza_6212 a răspuns:

Normal ca ti-o poti sarbatoriistraight face vine de la narcisalaughing

4 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Da draga tongue

| Ssya a răspuns:

Dap. E masculinul de la Narcisa...deci tot nume de floare e. Si eu am un prieten pe care il cheama Narcis si isi sarbotoreste ziua in fiecare an de Florii.

La Multi Ani de acum happy

| madalyna a răspuns:

Da este deoarece porti nume de floare vine de la Narcisa.

| Alissya_4251 a răspuns:

DA!
De Florii se sarbatoresc toate numele de flori inclusiv numele tau Narcis (narcisa)