| Deea4u_2595 a întrebat:

Sall TPU:*! ziceti`mi si mie statusuri din melodii, funda si voturitongue

2 răspunsuri:
| iustina_6916 a răspuns:

Guess who :fumam flori ilegale fara petale mugurii sun singurii ce ne scot din balamale si doare de fiecare data cand fumam...noi deliram deliram deliram fumam. funda?

| CatalinLp a răspuns:

'' Sunt soldat ma jur, cel mai perseverent | Cel mai persistent existent supune-te '' '' Am plecat cu apus in lumina '' Vrem sa fim supremi, dar eu trag cu arcu
Plin de venin etern, pe unde trec
Las zambete hidoase, ca nu stau sa frec si plec - DoarUnNume