| ghinionistul a întrebat:

am 21 de ani si nu imi creste barba.imi creste foarte putina Stiti cumva daca exista o crema sau ceva de genu?

4 răspunsuri:
| passyon22 a răspuns:

E o dereglare hormonala:d hehe, e bine ca nu trebuie sa-ti dai zilnic barba joslaughing

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,la varsta ta ar trebui sa stii ca nu esti un caz particular.Mai multor persoane li se intampla acest lucru, inclusiv celor de sex femininwinking. Consulta un farmacist sau un medic, asta ca sa nu mai fi ingrijorat.Pa-pa!happy

| NeimaginabilA a răspuns:

Ai nevoie de barba, sunt mii de barbati care numai si-o rad.
Dar passyon are dretptate, problema este cu glanda tiroida care cauzeaza excesul hormonilor feminini.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Lasa asa ca e bine, mi-a la 16 ani imi creste barba mult si trebuie sa ma rad o data la 2 zile si nu prea imi convine, mai bine fara decat sa te razi zilnic