| celsia98 a întrebat:

Am o dilema si as vrea sa va cer sfatul. Am o stare tare stupida si din cauza unui baiat dar pur si simplu eu care nu stateam, locului o clipa acum parca nu mai vreau sa mai traiesc, mi-am pierdut de tot pofta de viata. Cum as putea s-o recapat? Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| didixdsgregtrh a răspuns:

Buna si eu trec tot prin asta.pentru inceput cand esti la scoala incearca sa stai cu prietenii tai sa faceti nebunii si sa radeti nebuneste si ai sa vezi ca merge:* bafta! nu mai suferii ca nu ai pentru ce si pentru cine nimeni nu merita nimic! bafta

1 răspuns:
| Teo306 a răspuns:

Da asta cum mi-au spus si mie multi este o "perioada" in care atunci cand baiatul de care ne place nu ne baga in seama ni se pare ca e sfarsitul lumii si plangem si suferim, dar mai tarziu o sa razi pe tema asta.Incearca doar sa iti ocupi timpul cu altceva si sa nu t mai gandesti la el, sa'l ignori, si sa te distrezi :*