| Yariel13201 a întrebat:

Am si eu o intrebare dar va rog sa nu radeti de mine..La ce varsta îmi da parul pe penis si la subraț?

5 răspunsuri:
| LotsOfPeanuts a răspuns:

Pubertatea este perioada cand hormonii din creierul tau transmit corpului sa porneasca "masinaria" de facut copii. La baieti, pubertatea incepe intre 10 si 13 ani si dureaza pana la varsta de 18 ani.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista o anumita varsta. Pilozitatea axiala, pubiana, si la subrat incepe sa apara in perioada pubertala, de obicei cel mai frecvent in jurul varstei de 11-13 ani. Sanatate!

| herruvim a răspuns:

Între 14-16 ani
Nu te ambala nu cred ca vrei sa ai

| Helpme99 a răspuns:

13-16

| Ionut58282856 a răspuns:

Pe la 14 ani dar nu cred ca o sa mai iti placa cand ajungi la 16 ani laughing))