| naviDIabLO a întrebat:

Pentru baieti:Cat de des va radeti? parul de pe fata, la subrat, de la fund.

13 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Buna intrebare rolling on the floor

| unione a răspuns:

A inceput sa-ti creasca? pe fata te barbieresti, nu te razi. iar DE la fund unde? spre buric sau genunchi?

| arrriadna a răspuns:

Pai, mah, trebuie sa fii si tu atent la viteza de crestere.
Il razi dupa cum are nevoie, si oricum trebuie sa iasa toate firele macar un pic, altfel te iriti de te ia gaia si umblii cracanat prin casa si cu mainile ca urangutanii... Daca nu iti creste f repede, pe corp ar fi suficient o data la 2 saptamani. Pe fata, nu stiu sa iti zic, difera de la barbat la barbat.

| Daniella13 a răspuns:

Hai lasa-ma = ))) tu chiar n-ai ce face?

| naviDIabLO explică:

Ba voi a-ti inteles intrebarea sau sunteti retardati?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata, sint paros ca varul Itt din familia Adams laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un bărbat adevărat trebuie să aibă flocii și pletele până la podea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma barbieresc numai pe fata iar in partile intime il pirlesc cu o lampa de gaz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 64 ori pe zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luchass, depinde...nu pe toti va prinde postura de "maimuta"...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebarte pentru farieri cea mai banala intrebare alata intrebare nu puteai pune?

| Zorro a răspuns:

Pai pe fata din 3 in zile dar merge si o data pe saptamanabig grin si in rest saptamanalbig grin

| anonym a răspuns:

Eu am norocu (sau poate ghinionu, nu stiu inca ^^) sa imi creasca foarte foarte greu pe fata, asa ca ma rad cand vad ca imi creste.
Oricum depinde de tine... vrei sa fi total ras atunci radete cand vezi ca iti creste mai mult, dar nu exagera si ai grija sa nu fi murdar ca ai putea avea probleme, eu am avut si stiu tongue