| Mircea23592071 a întrebat:

Salut, As vrea sa fac liceul in Craiova profil mate-info, eu fiind la 130 km de acest oras, si vreau sa stiu unde as putea sta, camin ma refer, si cat ar costa pe luna: mancare, apa, gaz si toate cele.

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Http://www.gds.ro/Educatie/2016-09-21/bate-vantul-prin-caminele-liceelor/

Pai din acest articol se pare ca doar jumatate din licee au si camin, presupun ca vrei sa stai cat mai aproape de liceu, alege intai un liceu care are si camin...

Dar de ce vrei tu sa vii la Craiova? Sa stii ca nu umbla cainii cu covrigi in coada pe acolo :))

Ar fi mult mai ok sa mai ai vreo doi prieteni si sa cautati un apartament!

| sierra1 a răspuns:

Intâi să iei medie bună să poți alege ce liceu vrei apoi să știi că un cămin/internat plus masă nu depășește la liceu 400 lei/lună