| CelTimid a întrebat:

Salut/buna,doresc sa ma inscriu la cursuri de dans,sau orice alta activitate care este practicata si de fete si de baieti,deoarece doresc sa-mi maresc numarul de prieteni si pentru sanatatea mea.

Ce sugerati? Eu unul ma gandeam ca din Aprilie sa ma apuc de sala,si de cursuri de dans,parintii mi-au spus de inot, dar...!

Niste sugestii?

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Incearca dansuri sau sala si daca nu-ti place incerci si ce zic ai tai. Pana la urma inotul este un sport complet. Dar optiunea iti apartine.