| ZambescSiGata a întrebat:

Ce parere aveti despre Bianca Dragusanu?

Răspuns Câştigător
| Iubesc Limonada a răspuns:

Barbie...

12 răspunsuri:
| MosCraciun a răspuns:

Frumoasa, frumoasa dar plina de operatii.

| Silvia a răspuns:

O pitipoanca.

| Alina_9354 a răspuns:

Am vazut reportaju cu ea de la,, din dragoste,, si am ramas uimita cum era inainte si cum e acum! Acum e prea falsa, si-a modificat prea multe...nu e ea! Din cauza asta nu-mi place persoana ei!

| Allegria a răspuns:

Pai tipele ca ea vor sa semene cu Barbie...laughing
Nu pot sa zic ca este o femeie urata, din contra... Dar este foarte"tunata"...adica.are la silicon in ea thinking

| OanaG a răspuns:

E maaaareee diferenta de cum arata acum 10 ani la Din Dragoste si acum. Operatiile fac minuni, chiar daca ea ocoleste acest lucru.

E o fata frumoasa, dar superficialahappy

| Flav a răspuns:

Nu vorbesc despre panarame.

| Aero_2277 a răspuns:

Poi nu mi se pare decat o tipa de Dorobanti care a venit in Bucuresti sa isi faca pile si sa se indragosteasca de unu plin de bani pe care sa il manipuleze ca sa isi ia ea tot ce vrea, iar in plasa ei a picat Botezatu.Circ de 2 parale.Mai bine facea in lung si in lat Dorobantiul decat sa isi bata joc de el ssincer acum.

| Klara a răspuns:

O c*rva profitoare, o papusa de plastic fara prea multa inteligenta.

| Anduciu a răspuns:

E superba:XVreau sa arat ca ea cand o sa ma fac mare si sa fiu vedeta la televizor:X
Pe bune acum, nu o suport. E doar o pitipoanca, o ASISTENTA.

| Razvan a răspuns:

Piti queen is back.Periodhappy

| Anemona a răspuns:

A adoooor