| smek3r a întrebat:

Ce parere aveti despre Bianca Dragusanu?

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Evident, o părere foarte proastă, la fel ca şi despre alte poance de teapa ei. E doar o parvenită, care se dă pe lângă toţi bărbaţii ca să atragă atenţia şi să devină populară. Dar ce să-i faci? Asta-i România şi promovăm şi noi ce avem : kitsch, silicoane, botox...

3 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Nu imi place de ea, prefer cele mai frumoase vedete decat ea, mai bine vorbim despre alt vedeta decat ea.

| Capi a răspuns:

O parere proasta, este o femeie foarte urata a facut prea multe operati

| AssassinCreedMadasucaru a răspuns:

Nu am lucruri bune pe care le pot spune de ea, cat despre lucrurile rele am destule.Parerea mea este ca ea se da pe langa prea multi barbate si este cum s-ar zice o ''pitipoanca''