| theodor01 a întrebat:

Salut.De la inceput vreau sa spun ca nu incerc sa fac reclama sau ceva...
Organizez o petrecere in week-end intr-un bar, si o sa organizez 2 concursuri.As fi vrut al doilea sa fie cu limbo, dar o sa fie prea mult deranj, si nu vreau sa schimbam muzica, iar fetele nu o sa poata sa participe, pentru ca majoritatea o sa poarte fusta. Daca aveti idei, ceva nici sa deranjam pe toata lumea, si sa nu oprim muzica. Si da, o sa dau si premii.

1 răspuns:
| andreea_5972 a răspuns:

Al doilea concurs poate fi de dans
sau dans in cuplu sau cea mai frumoasa partenera