| Anonim_1678 a întrebat:

Salut fratilor, e a doua oara cand pun intrebare, pentru ca nu mi sa rasp, funda pentru cel mai bun rasp. Vreau cat mai multe deci va rog,... pls! intrebarea:
Am penisul de 20 cm, masurat cu o rigla fix de 20 cm, am 14 ani, si ma intrebam daca o fi bine, adica, de la ceva, vreo boala, etc. Daca pentru varsta mea e mare penisul, si daca o femeie este satisfacuta cu el. am primit si eu intrebari despre potenta etc, cu potenta stau foarte bine, 10 secunde daca vad ceva "sexy" si sunt gata de actiune, etc... experienta nu prea am, va dati seama, 14 ani...

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
Hai că eşti amuzant

| puffika a răspuns:

Doamne iti masori penisul cu riglarolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim_1678 explică:

Vb serios silvia laughing nu glumesc deloc laughing zai ce parere ai? e bine e rau... laughing

| Dianné a răspuns:

Unde-o fii elasexygagica... laughing

| Silvia a răspuns:

Pentru ce să fie bine? Să te lauzi? Altceva nu cred că facilaughing.

| Anonim_1678 explică:

Fratilorlaughing ati inteles gresit intrebare laughing desi am ras la toate raspunsurile laughing)))) eu vroiam un fel de "top " ca sa zic asalaughing
cam unde se incadreaza masura asta...laughing) da continuati cu rasp ca pana acum m-am inecat de 2 ori de ras laughing)