| Doodle_8466 a întrebat:

Salut imi poate spune cineva un anime sau orice care sa fie gen naruto shippuden ador anime-ul ala:X...big grin si daca mai stiti ceva cu o poveste asa de faina ca la naruto plz spuneti dau funditahappy mersi mult:*

Răspuns Câştigător
| OxiiiCotton a răspuns:

Gen Naruto sunt puține, aș putea spune că Naruto e chiar unic.
-Dragon Ball, după cum a zis Florinel.
-Bakugan, dacă nu te uiți încă;
-Bleach;
-Full Metal Alchemist[toate];
Cam atât în acest gen shonen.
Acum, alte anime-uri, dacă te interesează.[îți recomand și eu câteva care mi-au plăcut. uite o listă.]
-Death Note;
-Vampire Knight;
-Code Geass;
-Hellsing;
-Clannad;
-School Days;
-Shaman King;
-Full Metal Panic! FUMOFU!;
și multe altele.
www.animefreak.tv - un site dedicat anime-urilor. Poți găsi orice anime acolo.

1 răspuns:
| Florinel a răspuns:

Cum am mai spus eu am vazut seriile Dragon ball (dragon ball,dragon ball z,dragon ball gt)in seria dragon ball personajul principal este mic, si este mai mult amuzament decat actiune, dar de la seria dagon ball z incepe sa fie cu lupte.Eu zic sa o iei de la prima serie deoarece fiecare se leaga intre ele cum le am enumerat mai sus.Pentru a le viziona intra pe www.peteava.ro