| naruhina1030 a întrebat:

Ce anime gen naruto si naruto shippuden mai stiti?

5 răspunsuri:
| Keyko a răspuns:

Bleach!

| わたなべ久美子 a răspuns:

Bleach, Full metal alchemist si Soul eater( Astea le-am vazut eu si mi-au placut) Sper ca te-am ajutat.

| Razeph a răspuns:

Bleach
Fullmetal Alchemist:Brotherhood
Soul Eater
Darker Than Black
Ao no Exorcist
Ergo Proxy
Black Rock Shooter
Katekyo Hitman Reborn!
Nurarihyon no Mago
Tengen Toppa Gurren Lagann

| naruhina1030 explică (pentru Razeph):

Care din ele este cu ninja?

| ThreeDaysGrace a răspuns:

Daca cauti un anime chiar bun uitate la serialul : Dragon Ball! Dragon ball are 3 sezoane, Sezonul 1 se cheama Dragon Ball si are 153 episoade, Sezonul 2 se cheama Dragon Ball Z si are aproape 300 episoade si Sezonul 3 se cheama Dragon Ball GT si are 64 episoade. Este cel mai bun anime care l-am vazut eu si probabil nu va aparea prea curan unul la fel de bunwinking Til recomand...Nu vei regretawinking

Întrebări recente