| ascovit a întrebat:

Inca de la inceput va rog sa ma scuzati pentru. categorie, as posta-o la totul despre TPU, insa cam bate vantul acolo :-(. Dar sa nu o mai lungesc, o sa fiu cat se poate de directa. "Care sunt toate modalitatile de a obtine puncte pe acest site?batting eyelashes Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Lor3na4u a răspuns:

Raspunsul il gasesti la "intrebari frecvente"big grin

3 răspunsuri:
| DeUtZaTa a răspuns:

Pui intrebari, dai raspunsuri si cele mai multe puncte le ie-i daca dai raspuns castigator.

| Cayla a răspuns:

Si eu sunt curioasa!batting eyelashes Daca as stii ti-as spune! straight face Dar si eu sunt in ceata.`sad.

| Alisstor a răspuns:

Dai raspunsuri bune, primesti ratinguri mari la ele sau primesti funde.