| Ily_Iliutza_1999 a întrebat:

Salut ma scuzati categoria dar este cea mai populata presupun si am nevoie urgenta de indrumare...Am si eu un volan genius cu 2 pedale frana si acceleratie presupun nu stiu, volanul merge dar pedalele nu mi-au mers de cand l-am cumparat stie cineva cum pot sa fac sa mearga pedalele? trebuie instalat ceva in plus? a rog cat mai repede

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pacat de intrebare.Ca este la categoria nepotrivita.

| vocea a răspuns:

Pai ai putea sa te duci la un magazin de electrinice ei iti vor spune ce are, s-ar putea sa fie ceva in neregula cu ele din fabricatie succes