| anonim_4396 a întrebat:

plac o fata... o colega de liceu si vreau sa o fac sa rada cat mai mult! ce sugestii imi dati! niste bancuri bune! ceva de genu?!? astept niste idei bune ...mersi anticipat! NB!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa ai simtul umorului, si sa fii instantaneu.asta starneste hazul.trebuie sa stii sa compari o situatie, cu o experienta de viata, cu un banc, cu o zicala, sa surprinzi, sa pari comic serios si inteligent in acelasi timp. dar spontaneitatea face totul. e greu stiu. dar asa vei reusi.citeste mult umor. fii atent la discutiile comice din jurul tau, la intamplari comice, la jocuri de cuvinte...si vei reusi.

4 răspunsuri:
| Maria_3931 a răspuns:

In primul rand fi tu insati, v-a aprecia asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un prieten mi-a da o idee tare:sa ii dau un biletel si sa-i scriu ceva in araba la intamplare si dupa aia sa scriu "restul e cancan" laughingmerge?

| razvan1988 a răspuns:

Trebuie sa fi spontan si sa gasesti partea hazlie in orice lucru care se iveste in discutiile voastre(atentie nu glumii cu chestiile serioase big grin ), sau in jurul vostru.

| Chocolate a răspuns:

Doi scheleti se trag de piele!