| S0uNNNd a întrebat:

Buna TpU.

Va rog frumos imi dati si mie titlul unei carti pe care ati citit-o si va placat indeajuns de mult incat sa o dati si la alti. o carte interesanta care sa fie cat de cat aparuta recent nu din anul 1920 sau ceva de genu. vreau carti cu actiune, horror etc... mersi astept sugestii happy

6 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pentru unii biblia e noua

| S0uNNNd explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Am citit biblia, altceva happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru S0uNNNd):

Contele de monte cristo

| DianaDiaa a răspuns:

Anotimpurile vietii Jim Rohn

| iDangerous a răspuns:

Jurnalele Vampirilor.

| CristianGrigor1986 a răspuns:

Biblia e ok, dar...
Jurnalele Vampirilor sucks as*

Iti recomand John Scalzi - Razboiul Batranilor(in serie sunt 3).E genul de serie pe care regreti ca ai citit-o, pentru ca la a doua citire stii deja despre ce e vorba si ai vrea sa fie ca prima data.Cand iei prima carte in mana, nu poti s-o lasi pana nu o termini. Uite si un link de unde poti s-o scoti free

http://cartielectronice-gratis.blogspot.ro/p/s.html

Mai poti sa te uiti pe acolo ca au multe aparitii noi.Depinde de ce gen iti place.