| pasta a întrebat:

Salut, spuneti-mi si mie ce farse pot sa fac la telefon. funda

3 răspunsuri:
| ღmerishorღ a răspuns:

PAI...
"va merge frigiderul?"
"da!"
"l-am vazut prin centru"
laughing
laughinglaughing

| irennee a răspuns:

-ursul este in camara. unde.i ursul?
-in camara
-i/al de p**a da.l afara.
sau
poti spune ca esti de la o firma de pompe funebre si ai de livrat un cosciug respectivei persoane. :d

| Mihaela111 a răspuns:

Depinde cui vrei sa ii face farse:daca este un baiat poti pretinde ca esti o fosta prietena sau o fata care vrea sa se intalneasca cu el sau ca ai gasit nr-ul lui pe un site de matrimoniale laughing, daca este o persoana in varsta atunci poti spune ca esti o ruda mai indepartata si chestii de genul asta oricum ideea este sa gasesti o persoana cu care sa ai o discutie mai lungawinking