| DemonCuInimaDeInger a întrebat:

spuneti-mi niste farse pe care le-ati facut la telefon... cele mai multe dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Blink182 a răspuns:

Pai hai sa-ti spun cate am facuuuut! si iti spun si ce s`a intamplat dupa aia... laughing)))
Deci faceam farse de genul: Alo mancati-as capu, da-mi`o pe fiica ta la telefon ca vrea sa vb aia de la NASA cu ea ca vor sa o de`a in spatiu..sau alooo va merge frigiderul? laughing) asta e veche. uite asta e super:I`am spus unei babe ca sunt de la Electrica si ca este o problema cu telefonul ei si trebuie sa taie firul pana cand venim noi la ea si ea chiar la taiat! rolling on the floor)
Sau intrebam:Can v-ati spalat ultima data ca va simt de aici de la telefon laughing
Mda ..si muuuulte altele trebuie sa fii creativ si sa spui toate prostiile care iti vin in capwinking
Dar ai grija sa suni de pe nr. ascuns...eu nu am sunat si m`a sunat politia inapoi si vroia sa-mi dea amenda rolling on the floor)
Funda? xDwinking