| Chrismnd118 a întrebat:

Salut, sunt în clasa a 8-a și mă gândeam să întru la Colegiul Național Cantemir Vodă. Puteți să mă ajutați cu o părere despre acest liceu, informatii despre cum sunt profesorii/colectivul, dacă e o alegere bună, etc? Mulțumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Profesorii sunt foarte severi pentru copii care nu invata si buni pentru cei invata, isi fac intotdeauna temele si nu absenteaza de la ore.
Copii sunt la fel ca peste tot, unii cuminti altii obraznici.
Alegerea liceului nu stim daca este buna pentru tine, fiindca nu te cunoastemsi nu stim daca esti capabil sa faci fata acolo sau nu.