| maniakul a întrebat:

Salut tp dau funda.
lucrez la un sv de minecarft bukkit sunt owner deci vreau sa bag pluginuri pe el can bag bukkit-ul merge totmai putin online mode
il bifez ca fiind false si el se pune la loc cu true ce pot face?
astept pareri.

Scuze categoria este cea mai vizitata si am nevoie de un raspuns rapid. Multumesc.

1 răspuns:
| CyberLinK324 a răspuns:

Pai in caz de il deschizi cu run.bat vezi ca aclo va scrie -oPause true sau cceva in genul, in loc de true pune false si gata