| ionutz4u92 a întrebat:

Care este cel mai scurt traseu cu ratb pe care il pot urma de la sebastian pana la parcul cismigiu. Sunt la scoala de soferi care este pe sebastian si in maxim 40 min dupa ce ies va trebui sa ajung la parcul cismigiu si as dori sa stiu cum pot ajunge cel mai repede.

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

226 pana la Academia militara(sau orice pana la academie) si apoi 69, 90, 91 pana la Mc la Cosmigiu. Sau mergi cu 226 pana pe Stirbei Voda daca vrei sa ajungi pe partea cealalta a parcului