| DanteInferno a întrebat:

Buna ziua!
Daca stau in cartierul Rahova, zona pietei, cum pot ajunge in parcul Cismigiu?
stiu ca il pot lua pe 226 din intersectie, dar nu stiu exact cate statii sau unde trebuie sa cobor
Imi puteti da niste repere dupa care pot sa ajung acolo?(eu vreau sa ajung la teatrul Bulandra, dar in pricipal trebuie sa ajung la cismigiu si pe urma imi dau seama unde e teatrul!

1 răspuns:
| TabooR a răspuns:

Ia uite un vecinlaughingMai bine du-te in statie si intreaba pe cineva, de acolo eu asa fac si rezolv imdwinking