| RauLKnight2011 a întrebat:

care imi poate spune cum rezolv problema la Naruto_Naiteki_Kensei imi apare eroare 'could not load library c:\program files\Naruto_Naiteki_Kensei r1\nnk\cl_dlls\client. dll'care ma ajuta dai Fundaaaa... fast please!

Răspuns Câştigător
| xXCrystyanXx a răspuns:

Sper ca te va ajuta:http://www.youtube.com/watch?v=vWmdOeqSI_U

1 răspuns:
| Florinel a răspuns:

Pff e mai greu nu mai stiu nici eu sigur da iti trebuie steam si trebuie sa bagi jocu intr un folder din steam, e putin mai greu dar mie tot nu mi a mers nu stiu dc nu mergea, imi foarte greu in joc.sad