| chelo0 a întrebat:

cine stie cum se sterg poze dupa facebook daca ai timeline, plss help big grin

Răspuns Câştigător
| onutzaskumpik a răspuns:

Pai cand dai pe imagine pentru vizualizare, cu mous-ul iti apare o bara jos pe poza respectiva si scrie "Optiuni" apesi si iti apare pe acolo pe-undeva "Stergeti imaginea" (sau ceva de genu' asta)... Sper ca te-am ajutat! Bafta!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - STERGE POZE -> Intra pe facebook la poza care vrei sa o stergi si sub ea ai OPTIUNI ->vezi foto http://i.imgur.com/zg9rM.jpg
Bafta!

| chelo0 explică (pentru onutzaskumpik):

Merci mult happy

| Nepretuitu_Nepretuitu_1977 a răspuns:

Cum sa sterg poze de pe facebook