| barbuandrei7 a întrebat:

Salut TPU,cum faci ca sa visez, eu cand visez dorm mai linistit.
Cel mai bun raspuns va primi dunda!

Răspuns Câştigător
| ORDKEO a răspuns:

Mai se zice ca, continuarea faptelor ce se intampla in timpul zilei, visezi noaptea si pot spunea asta din propria experienta.cred ca trebuie doar sa te gandesti la ceva inainte sa adormi.ca sa visezi continuarea.

2 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Inchizi ochii si incepi sa te gandesti la orice, la amintiri, dorinte neimplinite, sa iti imaginezi cum ar fi daca...

| rOckx3 a răspuns:

Pai eu visez doar cand nu mie asa mult somn si sa fiu foarte obosita.cand ma asez in pat, inchid ochii, ma gandesc la orice si asa icnet cu incet adorm linistta si visez