| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

BUNA TPU! Ce mai faceti?
Am si eu o intrebare...
Ce ati vrea sa schimbati la voi?

Dau dunda pentru cel mai furmos raspuns+Voturibatting eyelashesbatting eyelashes

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Dorinţa de a ironiza pe toată lumea.

Baftă!

| mgtow a răspuns:

Situatia laborala in care sunt dar timpul le rezolva pe toate am sa ajung acolo unde imi doresc.

| xPinkSunShine a răspuns:

Buna!

Eu as vrea sa nu mai fiu asa de timida sad

| AiDuTzA a răspuns:

Nu as vrea sa schimb nimic!love struck sunt perfecta asa cum sunt!big grin chiar daca ma gandesc cateodata ca am defecte, ma gandesc ca altii au si mai multe deci sa nu ma mai plang atatlaughingam si eu defectele mele ca toti ceilaltihappy dar unii ar vrea sa le aibalove struck asa ca nu vreau sa schimb nimic!big grin

| zapa1 a răspuns:

Buna

Daca as putea schimba ceva la mine ar fi sa nu mai fiu sarcastica si orgolioasa.LA fizic oricum se pot schimba multe...nu este imposibil, dar nu as schimba nimic la aspectul meu fizicbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy

Imi place de mine asa cum sunt, dar nu 100%. Toata lumea are defecte, atat fizice, cat si psihice...

eu mi-as dori sa am parul' drept(l-am avut pana pe la 11 ani, dupa asta mi s-a incretit x_x), sa fiu mai slaba(din punct de vedere fizic, evidentlaughing ) si sa pot invata lectiile predate mai usor(teoriile, anumite evenimente etc)

Cam atat.

Pa, pa!