| kent_3680 a întrebat:

luna aceasta(iunie) o sa plec in italia dar am o problema cu avionu mi-e frica sa ma duc dar in autocar imi este rau ca eu am problemele cu raul de masinasad ce ma sfatuiti sa fac? cu avionul nu am mai zburat niciodata:-s

Răspuns Câştigător
| Ioanaaaa_5083 a răspuns:

Nu e rau dar la decolare si aerizare te zdruncina putin dar e ok dar daca ai rau cum am avut si eu du-te la farmecie si spune ca ai rau de masina autocar avion etc si o sa iti dea ceva si eu mi-am cumparat dar am uitat cum se numeste sper ca te-am ajutat :*

2 răspunsuri:
| FrozenRose_1831 a răspuns:

De cat sa te chinui atata timp pe drum cu autocarul, cel mai bine ar fi sa mergi cu avionul. Te asigur ca nu este niciun pericol si nu ai de ce sa te temi.

| mgtow a răspuns:

O sa iei o pastila care evita sa ai rau de avion. Sa mananci putin inainte sa te urci in el.