| overdoseofdreams a întrebat:

Buna tuturor!am si eu o mica problema si va rog din suflet daca stiti sa ma ajutati si pe mine cu o informatie.Am un catel de 11 luni si trebuie sa plec cu el in Italia urgent.ideea este ca stiu ca e mai complicat sa plec cu avionul si atunci m-am gandit sa plec cu autocarul.Ma intereseaza sa stiu decat daca imi da voie pe autocar cu el si de ce acte am nevoie...multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| BLeur a răspuns:

Nu, nu cred ca-ti va da voie cu catelul in autocar.imi pare rau, dar nu te va lasa.

| diabolykull a răspuns:

Daca nu poti sa-l duci cu tine, sunt in tara pensiuni canine.Lai putea lasa acolo pana te intorci, desigur o sa te coste

| overdoseofdreams explică:

Chiar daca as putea sa il lasa undeva,nu ma incanta ideea, daca nu reusesc sa il iau cu autocarul il iau cu avionul si nu il las in tara...o sa merg la agentii sa vad ce si cum, multumesc oricum pentru raspunsurihappy