| bogdan_4893 a întrebat:

mi-am facut un cont paypal si am folosit mailu lu verisoaramea sad cum pot inlocui mailu as putea face altu cu alt mail si cu acelasi date dupa contul vechi?

1 răspuns:
| Chrysk2 a răspuns:

Normal nu ai voie sa schimbi E-mail nici sa faci alt cont pe acelasi card, asa stiu eu, dar daca sti engleza ai putea totusi sa le scrii lor si sa le explici situatia happy
App daca vrei sa faci niste bani doar sa dai niste clickuri da-mi un PM sau YM chrysk2