| notnice a întrebat:

sambata o sa imi tin ziua si nu prea am ideii unde as putea sa o tin...Tin sa precizez ca eu locuiesc in Brasov, stiti niste locuri in care pot sa o tin (de preferat ceva sa ne distram gen bowling). Si daca nu cumva stiti daca s-a deschis Smile Aqua Park.
Multumesc anticpat!

Răspuns Câştigător
| Lexiiii a răspuns:

Buna! Ai noroc ca si eu stau in Brasov, deci te pot ajuta! Aqua Park s-a deschis. Pe langa mai este si Paradisul Advatic, sau poti merge la Laguna Albastra. Si cat despre bowling, este Dash ( la gara ), sau vanilla, care este tot in Unirea. O zi faina iti doresc!