| Swartzanegger a întrebat:

Sunt boboc pe stiintele ale naturii si nu ma descurc absolut deloc, sunt paralel la mate, chimie, fizica si bio. Am intrat aici nu pentru ca am vrut, ci pentru ca nu am avut medie pentru stiinte sociale.

Acum as vrea sa ma mut, dar nu stiu cum sa fac. Poate sa ma ajute cineva? Pot sa ma mut si dupa primul semestru sau dupa un an? Se dă vreun test la ceva, avand in vedere ca eu sunt pe real si ma mut pe uman?

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Intreaba-ti diriginta, te va indruma ea. Se poate dupa primul semestru.

| alina2k18 a răspuns:

Intreaba diriginta si eventual du-te cu unul dintre parinti la directoare poate ai noroc sa te muti acum ca ar fi mai bine si pentru tine.
Se mai fac si exceptii, spune-i maica-tii sa exagereze un pic situatia si eventual sa pregateasca un plic si pentru directoarewinking si merge treaba.

| Patronu1 a răspuns:

Poți după primul semestru cel mai devreme, sper sa ai cafeaua pregătită pentu directoare ca să îți semneze transferu. În ce liceu ziceai ca ești?