| GlonțaOctavian a întrebat:

Salut.Vreau sa-i cumpar iubitei mele un inel, doar ca nu sunt hotarat cu marimea. Ea are la un inel marimea 52 doar ca am observat ca iese mai greu de pe mana de ceva timp. Ar trebui sa iau unul de marimea 53?

Răspuns Câştigător
| Iunicu a răspuns:

Cred că cel mai bine ar fi să discuți cu ea despre intenția ta. Cred că ar fi grozav sa mergeți împreună la bijutier și să și-l aleagă singură.

2 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Mai bine ia un colier

| darrio2007 a răspuns:

Mergi cu ea la bijutier. Il poate proba si e posibil ca gusturile tale sa nu se potriveasca cu ale ei.