| alin6ase6ase a întrebat:

O intrebare pentru cei de /sub 18 ani: ce muzica/piese se mai pune/asculta/danseaza la un majorat?

Răspuns Câştigător
| melodrama a răspuns:

Unde am fost eu am ascultat manele / usoara, majorat perfect e cu manele.

4 răspunsuri:
| Doloresidk a răspuns:

Manele

| Gabriel2424 a răspuns:

Manele, muzica populara de asta noua, chiar si populara, trebuie sa va distrati, nu trebuie o muzica anume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manele blana

| CaliforniaLA a răspuns:

Manele la greu, trap, raggaetton mult de tot, foarte foarte mult ragaetpn, taki taki stii ce zic, rap, bagi si cate o populara de genul tuica face pe desteapta