| makeyousmile12 a întrebat:

Salutare TPU! Maine, dupa cum stiti, este 1 aprilie, ziua pacalelilor. Ma puteti ajuta si pe mine cu niste farse pe care sa le fac colegilor? Multumesc anticipat!

P.S.: Nu vreau sa imi ziceti chestii de genul "Cauta pe net, este cel mai bun raspuns!"

Fundita celui mai bun raspuns! :*

Răspuns Câştigător
| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Buna, makeyousmile12!
Pai poti pur si simplu sa pui pe banca unuia o foaie pe care sa scrie "CITESTE PE VERSO NUMAI IN CAZ DE INCENDIU", iar pe cealalta parte sa scrie "AM ZIS NUMAI IN CAZ DE INCENDIU";
Sau sa scrii pe un biletel: uite pe tavan! Biletelul sa circule din mana in mana, iar profa sa va vada, sa vi-l ia, iar apoi se va uita ca proasta pe tavan, atuci voi sa incepeti sa radeti!
Noapte buna!

2 răspunsuri:
| vladelvis a răspuns:

Spune-le că vrei să te omori, că nu mai ai pentru ce să traiești laughing

| Andreeaa19 a răspuns:

1. Ieşiţi la un suc, sau cheama'i la tine, da'le un pahar de suc, sau ceva si pune un pliculet de zahar inauntru si baga paiul in el.Ei cand vor trage, le va veni zaharul.
2.Te duci la cineva, o faci pe suparatul, il iei in brate si ii spui ca a murit cineva.El/ea te va intreba cine si tu scoti din buzunar un bat de chibrit ars!
3.Luati o foaie si scrieti pe ambele parti: "Citeste pe verso"
4.O farsa destul de buna este sa bagi varfuri de chibrit in tigari. Cel care le va incerca va avea parte de o surpriza nu tocmai placuta!
5. Pune in pasta de dinti usturoi taiat marunt.