| LittleZu a întrebat:

Scuzati categoria dar aici si la D&S intra toata lumea.
Cum sterg o intrebare de pe TPU? funda.happy
scuze, sunt cam noua si nu prea stiu tehnicile de pe aici.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

1. Nu exista degeaba categoria "Totul despre TPU", unde demult ai fi primit deja niste raspunsuri. Data viitoare posteaza, te rog, unde trebuie!

2. Poti sa trimiti o cerere la Contact http://www.tpu.ro/contact (ataseaza link-ul cu postarea, care vrei sa fie stearsa) sau sa raportezi/blochezi singur/a intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci, mai rogi un prieten sa te ajute. Dupa ce postarile respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile. Insa doar administratorul site-ului (Stela) le poate sterge de tot.

P.S. Apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10), poti sa fii suspendat/a. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu. Succes! Numai bine!

1 răspuns:
| aNonim_4610 a răspuns:

Intrebarile de pe TPU nu se sterg