| claudiuflorin a întrebat:

Sondaj de opinie. Unde e mai bine sa-ti faci abonament, dezavantaje si avantaje. orange sau vodafone? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Iulia_8107 a răspuns:

Parerea mea este ca la Vodafone. eu am abonament de 2 ani, nu am depasit decat o singura data si am SMS-uri si nationale si in retea. am 20 de minute internatinale si 10 SMS'uri. Iar cloegul meu care este in Orange se plange mereu ca depaseste. si cu depasitul este oricum, dupa cat de grijuliu esti. daca tu consideri ca nu poti sa e tii la abonament ia'ti o cartele pe care o incarci cu 5 E lunar. doar ca nu sunt minute Internationale. asa ca eu zic VODAFONE (in plus au si concursuri gratuite lunar la care poti castiga 1000 de minute daca raspunzi la niste intrebari.repet, GRATIS )