| MrSonnyist a întrebat:

Salutare.As dori sa imi cumpar un nou telefon.(Samsung galaxy S plus). Stie careva daca are ceva avantaje/dezavantaje? Sau mai exact cam la ce pret il gasesc la Orange fara abonament.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

E mai complicat. Eu am vrut sa il achizitionez de la Oragne si nu mi l au dat la liber. Au spus ca nu vand niciun smartphone la liber. L am luat de la eMAG, si chiar mai ieftin cu 100 ron.

| MrSonnyist explică (pentru suntserios):

Imi poti da te rog detalii?

| suntserios a răspuns (pentru MrSonnyist):

Ce vrei sa stii?

| MrSonnyist explică (pentru suntserios):

Poi.....este sigura treaba? Adica nu comanzi ceva si iti vine altceva.Deci chestii de genul acesta.Cum ai procedat tu...

| suntserios a răspuns (pentru MrSonnyist):

Pai am facut comanda online cu ridicare personala de la eMAG, nu m am complicat cu curierul, dar daca comanzi ceea ce trebuie nu are cum sa vina altceva si daca vine altceva refuzi colteul.

7 răspunsuri:
| SmoKeD a răspuns:

Ai aici detaliile tehnice:
http://www.mihaibaboi.com/review-samsung-galaxy-s-plus-i9001/
cat despre pretul lui la Orange poti incerca in magazine, pentru ca eu nu l-am gasit pe net la Orange, dar unde am cautat era in jur de 1500 lei.

| MrSonnyist explică (pentru SmoKeD):

Poi...as dori sa stiu un pret exact.Inca nu am inceput sa il caut prin magazine dar daca nu voi primi un raspuns exact voi incepe cautareahappy

| MrSonnyist explică:

Pai...daca este sigura treaba.Sau cum ai procedat tu. Vreau detalii ca sa stiu cum sa fac.Ca nu am mai luat nimic online.Este pentru prima data.