| Căpşunnă a întrebat:

sPUNETIM si mie TELEFOANE la cosmote abonament dar sa aive tastatura qwerti si sa nu coste mai mult de 600lei normal ca stiu cu abonament costa mai putinn. PANAN 600 NORMAL FUNDITAAA!

1 răspuns:
| Pascuraz a răspuns:

Nokia c3, COSMOTE Joy, MOTOROLA EX115, MOTOROLA Flipout, NOKIA E71, NOKIA E72, NOKIA N97, si mai sunt cateva samsunguri, insa totul depinde de tipul de abonament care vrei sa ti-l faci...cu cat abonamentul este mai mare cu atat pretul telefonului este mai redus...cu cat inchei contractul pe o perioada mai lunga de timp cu atat e mai ieftin telefonul. sper ca ti-am fost de ajutor.