| ღTootydeCoolღ a întrebat:

Vreau sa imi fac un abonament la cosmote si sa imi iau un telefon, dar nu stiu pe care. Acum vreau oferte, cu telefoane mai bune, care sa prinda si net, dar care sa platesc sub 50 lei la abonament. Funditaaa! Urgent!

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Iti recomand o cartela cosmote, si un telefon la liber. sta daca nu vrei sa platesti in cativa ani de 3 ori suma telefonului ( prin abonament)
te poti uita pe site cosmote.ro la telefoanele disponibile la abonament
http://www. cosmote.ro/ro/handsetoffers.aspx? style=styles&ns=-10000&cid=17130
succes!
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| gaby7u99 a răspuns:

Eu ti-as sugera Samsung Galaxy Fame sau Samsung Galaxy Young, daca mai ai un abonament il poti cumpara liber cu 500-600 lei.

| NeatzaTotEu a răspuns:

Un telefon mai performant si abonament
Samsung galaxy mini 2