| anonim_4396 a întrebat:

Statusuri de prietenie falsa.

Răspuns Câştigător
| bebbee a răspuns:

Uite aici mai multe sta`uri de prietenie falsa, invidie, etc.

1. --•.Ma judeca altii cat nu ma judec eu.dar mi se rupe de fiecare data cu aceeasi placere MAXIMA!•.

2. --""•?•A TreCuT aTaTa VreMe sh`Înk Nu a DisPaRuT••RaSa De Pryetenyy FaLsy Pe Care N`ai fyy vRuT Sa`y fyy aVuT•?•""

3. --"^~ poate am aere in cap...asta e doar problema mea...nu poti sa ma suporti. asta e doar problema
ta.nu ma cunosti.numai comenta.ai grija de viata ta nu de-a mea! ~^^

4. --"pOathe` ca nu ma supar`oh go on... pOathe st chiar fericitha`love struck daca eram un []NIMENI[] cu sigurantsa` nu eram asa barfitha`!happy" [oh go on]"

5. --Simt invidie, furie, manie, antipatie din partea unora pe care`i priveam cu simpatie!

6. --"Vorbeste-ma pe la spate...critica ta imi hraneste orgoliul...invidia ta ma face sa merg mai departe`!

7. --Spui c`am figuri ah? Asta e culmea.Esti un taran bai. Vorbesti aiurea.Te bagi in seama. Vrei poze moamaa laughing.Da habar n`ai bai nici cum ma cheama `!oh go on

8. --"Barfeste`ma cat vrei ca te faci singur de ras`!oh go on... In ziua de azi, totul e permis`!oh go on"

9. --"Încearca sa zâmbesti :], urmeaza sfatu`;>..."Fii fericit :]] toate trec bah da`le dreaqu!"

1o. Bai pissi poti sa ma urasti, nu`mi pasa... dar cand dai ochii cu mine sa te duci direct acasa!winking"

11. --Extraordinara si de ce nu, pentru unii superficiala., M`am saturat sa ma critice intr`una, acum e momentul ca toti sa`si tina gura!"

12. [?]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa

13. ¤¤¤Complimentele nu ma ridica criticile nu ma doaboara, sunt ceea ce sunt si nu ce vor altii sa fiu, Nu sunt perfecta…nici nu vreau…nici nu pot…Sunt doar eu si atat¤¤¤¤ love strucklove struck

14. --Sunteti cristale false care cand le-atingi se sparg. Gelozie si invidie e tot ce-aveti in cap.batting eyelashes

15.
Prietenii sunt duşmani cu care am încheiat un armistiţiu, care nu este întotdeauna respectat în mod cinstit.

16.
Eu n.am nicio grija.grija mea o au altele!

17.
Am să.i iert pe toţi care decid să plece din viaţa mea pentru simplu fapt că au făcut parte din ea şi şi.au pus amprenta atât de adânc în sufletul meu încât nu o să.i pot uita niciodată

Sper ca`ti plac... pa`pa :-H!`

4 răspunsuri:
| Paulikap a răspuns:

Ce sa-ti povestesc, mai intai cere'ti scuze. si nu zii ca e prietenie falsa ca te cunosc de la 2 ani
asa ca nu fa de'astea., n'o sa ma rog de tine sa ma crezi sau altceva e vaiata ta. dintre uh si ramona, o aleg p ea
pentru ca u nu meriti, uh te crezi superioara si de'astea, ca aierele astea nu'ti vei gasi niciodata prieteni, pentru ca u ai facut intotdeana sa fie naspa nu eu, uh sa razi de altu' daca uh nu accepti sa se faca o gluma p seama ta, asta e problema tah nu a mea si sper sa-ti vina mintea la cap ca nu ai de pierdut nu eu, gandeste'te ca au fost 8 ani petrecuti in sc generala, si ink 7 ani de cand te stiu, de mica ai fost asa, dar sa stii ca nu va mai fii ce'a fost, si daca ai ajuns sa ma ameninti ca mamikata ca sa ma intalnesc ca ea, sau ***, ceea ce azi cand am stat nu mi-a zis absoluth nimic, nu'i de bine, si ziceai de altii ca una doua ca parintii gandeste'te ca si uh esti printre ei oricum eu iti urez numai bine si hai pah, ca nu meriti o prietena care stia sa te asculte si sa fie alaturi de tine si la bine si la greu., iar toate astea u le faci din cauza ca esti singura la parinti, si asa e!

| Negru37 a răspuns:

Paula.oh go on.Dispari!winking
Nu`trebuia sa comentezi.winking
Stai cu ramona.winking
Poate ma cred eu mai superioara.dar am si de ce.nu stau la mijlocul strazii si ma f** cu toti`.winking daca vrei cearta.si jigniri ai sa ai parte.papa:*

| Negru37 a răspuns:

Aaa.mai degraba imi cer scuze de la altcineva.care merita.nu de la una ca tinewinking care abia stie ce e cu viata ei.winking